Şu an yaşadığım kasık ağrıları yumurtlama dönemine denk geldiği için olabilir mi?

3 ay önce yaşanmış an*l ilişkiten sonra 3 kez normal adet görülmüşve hiçbir adet gecikmesi olmadığı halde tedbiren yapılmış idrar testlerinin sonucunun negatif çıkması durumunda gebelikten söz edilerbilir mi? Şu an yaşadığım kasık ağrıları yumurtlama dönemine denk geldiği için olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlama dönemi, enfeksiyon, gaz birçok nedenden olabilir..