Şüpeli ilişkiden sonra HIV testi yaptırdım, süphelenmem gereken bir durum var mı?

Sevgili hocam.. şüpheli temasdan 3.gün elisa negatif ve 22.gün hıv1/2 & p24 antijen testi negatif .. şüphelenmem gereken bir durum var mıdır ? şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Şüphelenmen değil de bilgilenmen gereken durumlar var, kime danışarak şüpheli temastan 3 gün sonra test yaptırıyorsun, ya paran çok yada vaktin. 3. gün yapılan testi yorumlamaya bile gerek duymuyoruz, aynı şey 22. gün yapılan test için de geçerli. Önce konu hakkında bilgi sahibi ol sonra sorunu sor. Aşağıda bu konuda detaylı bilgi var, vakit ayırıp oku lütfen http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar