Şüpheli bir ilişki yasadım süpheli ilişkiden yaklaşık 8 gün sonra yogun bir halsizlik ve sürekli uyuma istegi basladı 13.günde ise siddetli bogaz agrım ve lenf

Şüpheli bir ilişki yasadım süpheli ilişkiden yaklaşık 8 gün sonra yogun bir halsizlik ve sürekli uyuma istegi basladı 13.günde ise siddetli bogaz agrım ve lenf bezlerimde agrı olmaya basladı koltuk altlarımda ve boynumda sizce hıv kapmısmıyımdır ve kacıncı gün teste gitmek gerekiyor simdiden tesekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıklarından bir doktora görünebilirsiniz.