Şüpheli bir ilişki(hayat kadınıyla prezervatif kullanarak)yaşadım bunun üzerine 52. günde devlet hastanesine gidip testler yaptırdım

 Şüpheli bir ilişki(hayat kadınıyla prezervatif kullanarak)yaşadım bunun üzerine 52. günde devlet hastanesine gidip testler yaptırdım sonuçlar;HBSAG 0,898 ANTI HBS <2,00 ANTI HIV 0,351 HCV 0,08.bu 52 günlük süre hepatit için yeterli midir değişir mi?ayrıca özel lab da 56.gün HIV COMBI(p24+IgG) 0,353

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların normal, doktorun önermedikçe bir daha test yaptırma.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsin.Zaten prezervatif kullanarak gereken önlemi almışsın.http://tahlil.com/tag/hiv