Şüpheli cinsel ilişkimden sonra 14.günde p 24 testi yaptırdım

sayın doktor şüpheli cinsel ilişkimden sonra 14.günde p 24 testi yaptırdım sonuç p 24 antijen 0.00 hiv 1-2 antikor 0.02 negatif daha sonra 20.günde testleri tekrar yaptırıdm bu sefer p24 antijen yine 0.00 hiv 1-2 antikor ise 0.03 negatif çıktı konuyu kapatabilirmiyim bu 0.01 lik artış sorun olurmu

Tahlil.com Cevabı : Bu artışların bir anlamı yok . Sonuçlarınız negatif.