Şüpheli durumdan 110 gün sonra hiv combi ( p24+igg) bakıldı sonuç negatif, ancak bu test ELİSA içeriyor mudur ?

Şüpheli durumdan 110 gün sonra izmir biolab 'da hiv combi ( p24+igg) bakıldı sonuç negatif, ancak bu test ELİSA içeriyor mudur ? beklenen süre uygun mudur ? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Süre uygun testte negatif.Korkulacak bir durum yok