Şupheli ilişki 40.gün testim Anti Hiv Combi( eclia) sonuc 0,355 nonreactive

hocamm mrblar sorum şu şupheli ilişki 40.gün testim Anti Hiv Combi( eclia) sonuc 0,355 nonreactive brim s/co referans degerleri (1 nonreactive)=1 reactive hocam bu nedemek reactive dior: ve hbs ag(eclia) sonuç 0,452 )=1 reactive(1 nonreactive .Hocam sonuclarda nonreaktive yazıo ne anlamalıym

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem görünmüyor, 6 ay sonra tekrarlanmasını öneririz..