Şüpheli ilişkiden 1 hafta sonra idrar testi yaptırdım.Negatif çıkmasına rağmen gebelik olabilir mi?

Merhaba, şüpheli ilişkiden 1hafta sonra idrar testi yaptırdım. Sonuç negatif çıktı. Fakat göğüslerimde çok fazla ağrı var ve adetime daha 1 hafta var. Negatif çıkmasına rağmen gebelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet gününüzde 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz. Böylece net bir sonuç alabilirsiniz.