Şüpheli ilişkiden 23 gün sonra hiv p24 antijen testi yaptırdım ve sonuç 0,193 negatif çıktı. daha sonra 105. günde p24 ag+anti-hiv testi yaptırdım bu da negatif

Hocam iyi günler. ben şüpheli ilişkiden 23 gün sonra hiv p24 antijen testi yaptırdım ve sonuç 0,193 negatif çıktı. daha sonra 105. günde p24 ag+anti-hiv testi yaptırdım bu da negatif çıktı. artık konuyu kapatabilirmiyim yani bu sonuçlara güvenebilirmiyim.

Tahlil.com Cevabı :  HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..