Şüpheli ilişkiden 75.gün olduğum HIV testi sonuçları aşağıdaki gibidir. Pozitif'e dönme olasılığı nedir ?

Şüpheli ilişkiden 75.gün olduğum test sonuçları aşağıdaki gibidir. Pozitif'e dönme olasılığı nedir ?HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) <0.030(Non-reactive)  VDRL-RPR NEGATİF Anti Hbc IgG 2.7(Non-Reactive)  Anti HIV (Antijen) 0.33(Non-Reactive)Anti HBs <5.00(Non-Reactive)  Anti HIV (Antikor) 0.26(Non-Reactive) Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri) Negatif Anti HCV (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0.019(Non-reactive)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif, sonuçlar güvenilir ise pozitife tabii ki dönmez.