Şüpheli ilişkiden 8 hafta sonra yaptırdığım; wbc , rbc , hgb , hct , lym# , mch ?

Şüpheli ilişkiden 8 hafta sonra yaptırdığım; wbc , rbc , hgb , hct , lym# , mch , mchc , neut , mcv , pct , rdw , mpv , pdw , neut% , lym% , mono# , eos# , baso# mono% , eos% , baso% değerlerinin yer aldığı hematoloji sonuçlarından hiv veya hepatit a,b,c türü virüslere sahip olabileceğim konusunda tahmin yapılabilir mi ? sadece lym# 4,04 ve pct 0,302 olarak yüksek çıktı diğerleri normal aralıkta.Sadece tahmin yürütmek açısından soruyorum elisa vb testlerin varlığından haberim var.Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hayır yapılamaz, haberdar olduğunuz tetsleri yaptırmalısınız