Şüpheli ilişkiden bir buçuk yıl sonra HIV 1+2 Antikor/ p24 antijen testi oldum sonuç : NEGATİF O,282 çıktı bu değerler nasıl?

Merhaba hocam ben şüpheli ilişkiden bir buçuk yıl sonra HIV 1+2 Antikor/ p24 antijen testi oldum sonuç : NEGATİF O,282 çıktı bu değerler nasıl? ayrıca doktorum 6 ay sonra tekrar test ol dedi sizce neden böyle demiş olabilir degerlerimde sıkıntımı var şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz normal korkmanızı gerektiren bir durum yok..