Şüpheli ilişkim sonrası 14. günde anti hiv p 24 testi yaptırdım

sayın doktor;şüpheli ilişkim sonrası 14. günde anti hiv p 24 testi yaptırdım gelen sonuçta;hiv p 24 antijen 0.00negatif-----hiv1/2 antikor 0.02 negatif diyor sizce takrar test yaptırmama gerek varmıdır sonuçlar normalmidir sizden duymak isteddiğim bu, teşekkürler iyi çalışmalar dilerim...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal. HIV testi ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/hiv-aids-erken-tanisi-ve-p-24-antijeni-testleri