Şupheli syilabilecek iliskiden yaklasik 5 ay sonra anti hiv p24ag testi yaptrdim?

merhabalar. supheli syilabilecek iliskiden yaklasik 5 ay sonra anti hiv p24ag testi yaptrdim. ancak hocam herkes rakamsal degerler verigor. benim sonuc belgesinde birim : indeks refrans araligi : negatif yaziyor. rakamsal hic bir deger yok. doktor bidaha gelme dedi hicbisey yok diyerek.yorumunuz cok degerli. birdaha yaptirmama gerek varmi. dogrulama felan.tsk.

Tahlil.com Cevabı : Sonucun negatif çıkmış, zaten tahlili yapan doktor şüpeli bir durum görseydi tekrardan test yapardı. Bu durumda tekrar test yaptırmana gerek yok.