Sürekli düzenli gördüğüm adetim 2 aydır gecikerek geliyor, gecikmeden dolayı doktora gittiğimde yumurtalıkların çatlamamış dedi?

Sürekli düzenli gördüğüm adetim 2 aydır gecikerek geliyor. gecikmeden dolayı doktora gittiğimde yumurtalıkların çatlamamış dedi. Ben bebek istiyorum bu durum hamile kalmama engel mi? sapmalardan dolayı yumurtlama dönemi hesaplayamıyorum ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlama dönemi adetin başlangıcı 1. gün sayılırsa 10-16. günler aranda olabilir..