Sürekli ishalim ve karın hareketliliği ve agrım çok ne yesem geçmiyo gastreonoloji ye gittim ve EGFR 115, 95 referans yok ikter 1, 4 referans 0-2 gaita ph 6,0 referans yok kreatinin 0, 74 referans 0, 3- 1,0 ALT 9 referans 0-45 klor 106 referans 98-107 çıktı

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.