Surekli lokosit yukselmesi neden olur bilgi verirseniz cok sevinirim

Iyi gunler 10 yasindaki ikizlerimden birinin surekli lokositi yuksrk cikiyor.bogaz enfeksiyonu tanisi konulup en son 19.5 cikti.7 ay evvel yine 24 cikmisti surekli lokosit yukselmesi neden olur bilgi verieseniz cok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : En sık nedeni geçirilen enfeksiyonlardır..