Sürekli tuvaletim geliyor

merhaba benim kasıklarımda çok ağrım var ve neredeyse sürekli tuvaletim geliyor ama idrarımda yanma vs yok ve bel ağrım var sizce neyim olabilir kadın doğumcuyamı gitmeliyim kasık ağrısı için..

Tahlil.com Cevabı : Evet kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz, tetkik yapılınca zaten idrarda enfeksiyon varsa görülür..