sürekli yayılan kabarcıklar ve kızarıklar için acile gittim avil vurdular biyokimya testi yaptılar ldh ım 381 çıktı

dün gece vüdumda çıkan ve sürekli yayılan kabarcıklar ve kızarıklar için acile gittim avil vurdular biyokimya testi yaptılar ldh ım 381 çıktı orada olan doktor pek bir açıklama yapmadı bende neden bu kadar yüksek olduğunu merak ettim yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

LDH düzeyiniz yüksek.LDH genel olarak kalp ve karaciğer hastalıklarının tanısında kullanılan bir testdir.Tek başına yüksekliği fazla fikir vermez.Ancak LDH yüksekliği ile enfeksiyon arasında bir bağlantı olacağı kanısında değilim