Sürtündük hamile kaldım diye çok korkuyorum adet ayın sonunda geliyor çok tedirginim hamile miyim?

Merhaba pazartesi günü sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdik onun üzerinde iç çamaşırı vardı bende bir şey yoktu iç çamaşırına boşalmıştı 5 - 6 dakika sonra sürtündük vajinamın oraya değil de üst kısmına sürtündük hamile kaldım diye çok korkuyorum adet ayın sonunda geliyor çok tedirginim hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yolu ile yaşanan ilişkide hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Önerimiz adet tarihinizi beklemeniz ve bir gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızdır.