Sürtünerek ilişki sonrası boşalma oldu.2-3 saat sonra sevgilimin karnı ağrıdı.Bu kadar kısa sürede hamilelik olur mu?

Arkadan kıyafetler varken surtunduk . Boşalma oldu. Sonra sevgilim sırt tarafına doğru bi ıslaklık olduğunu soyledi. Daha sonradan 2-3 saat sonra karnı ağrıdı. Hamile olma ıhtımalı ve olaydan 2-3 saat sonraki karın ağrısı hamilelik belirtisi mi

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar bilgisiz olduğunuz bir konuya lütfen girişmeyin bir daha.Yaşlarınızın da küçük olduğu belli. Bizden uyarması, böyle hamilleik falan olmaz.