Sürtünerek ilişki yaşadım. boşalma olmadı zevk suyu gelmiş olabilir. adetim de gecikme olmadı aksine bir gün önce oldum?

 Sürtünerek ilişki yaşadım. boşalma olmadı zevk suyu gelmiş olabilir. adetim de gecikme olmadı aksine bir gün önce oldum.Fakt daha önceleri adet dönmimin ilk günleri sancılı olrdu bu sefer sancı yoktu,yok denecek kadar az ağrm oldu.Ve kanlar pıhtı olrak geldi gbelik testi yapmdm hamile olblr miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile olma ihtimalin yok.