Sürtünme ile ilişkiye girdim erkek arkadaşım vajinal boşluğun çok az kenarına boşaldı?

Sürtünme ile ilişkiye girdim erkek arkadaşım vajinal boşluğun çok az kenarına boşaldı. ardından norlevo içtim (bir ay öncede içmiştim o zaman içtikten 1 hafta sonra adet oldum) şimdi adetim 4 gün gecikti normalde düzenli değil sizce norlevo adette horman*l bozukluk mu yapmıştır hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha beklemenizi öneririz. Adet gecikmeniz devam ederse gebelik testi yaptırarak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.