Sürtünme yaşadım gebelik testim negatif ve adet gördüm gebe olabilir miyim?

14 mayısta adet gördüm.Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım boşalma olmadı.20 haziranda gecikti doktora çıktım.Kan testi yapıldı,Negatif.Tarlusal kullandım.26 haziranda adet oldum.Adet sonrası 2 gün Kahverengi akıntı oldu.Gebelik ihtimali yoktur değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla gebelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Kan testi ve adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.