Sürtünme yolu ile ilişki yaşadık sevgilimin vajinasına hiçbir şekilde boşalma olmadı?

Sürtünme yolu ile ilişki yaşadık sevgilimin vajinasına hiçbir şekilde boşalma olmadı ayrıca iç çamaşırlarımız vardi zevk suyundan hamile kalınabilir mi? Ayıca sevgilimin adet gecikmesi 25 günü buldu hamile kalma olasılığı nedir?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikme oranı oldukça yüksek. Zevk suyuyla hamile kalma olasılığı düşük olsa da bulunmaktadır. Gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.