Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım ve gebelik testim negatif. Hala hamile olabilir miyim?

 Öncelikle hayirli gunler.14.02 surtunme yoluyla iliski yasadim bile denilemez.Bosalma oldumu anlamadim uzerimizde ic camasiri vardi hatta bende bide tayt vardi.O tarihten 15 gun sonra adet oldum .5 gun kadar surdu.Adetim bittikten sonra idrar testi yaptim negativ cikti .Cahilim biliyorum şimdiden sağ ol

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal adet döngünüz devam ettiği için hamilelikten söz edemeyiz. Bu konuda çok daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

g*********** :

Erkek arkadasimla surtunme yoluyla birlikte oldukBacagima vajinama yakin biyere bosaldi temizledim ama o temizlemedi aradan 2 saat sonra falan tekrar ayni sey oldu ayin 3 unde adet olmam gerkiyodu olmadim ama butun belirtileri de yasadim karnin agrisi falan ama hala olmadim cok stresliym

Cevap:

Regl dönemindeki gecikme yaşanan stresten de kaynaklanabilir. Önerimiz adet gecikmenizin devam etmesi durumunda gebelik testi yaptırarak durumu netleştirmenizdir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.