Sürtünme yolu ilişki yaşadım vajinama boşalma olmadı şüphelendim ela 30mg içtim

Sürtünme yolu ilişki yaşadım vajinama boşalma olmadı şüphelendim ela 30mg içtim 9 gün sonra adet oldum bitince idrar testi yaptım negatif çıktı. bir ay 6 gün sonra yine adet oldum bitince idrar testi yaptım yine negatif çıktı ihtimal var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.