Sürtünme yoluyla bir iliskiye girdim ve kiz arkadasimin uzerinde birsey yoktu ?

Sürtünme yoluyla bir iliskiye girdim ve kiz arkadasimin uzerinde birsey yoktu bende boxer vardı ve bir boşalma oldu vajinaya çok gelmedi ama kiz arkadasimin tamda o gün yumurtlama dönemiydi yani adetten 14 gün sonra birsey olurmu?

Tahlil.com Cevabı : Risk düşük de olsa vardır..