Sürtünme yoluyla girdiğim ilişkiden (ic çamaşırı da vardi) sonra günü gününe iki kez regl oldum?

Sürtünme yoluyla girdiğim ilişkiden (ic çamaşırı da vardi) sonra günü gününe iki kez regl oldum. Her şey normal ama idrarım daha koyu ve köpüklü geliyor. Zoratanin ilacı kullanıyorum acaba idrarımda ki bu değişiklik ilaçla ilgili olabilir mi korkuyorum lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü ve tam idrar tahlili yaptırmanızı öneririz..