Sürtünme yoluyla ilişki sonrasında hamile olabilir miyim?

Sözlümle sürtünme yoluyla bir beraberlik yaşadık sadece sürtünme oldu kızlığıma zarar vermeden yaşadık ben hamile olmuş olabilir miyim içime boşalma gibi bir durum söz konusu olmadı ama onun spermi benden gelen sıvıya değdiği için hamilelik oluşur mu?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm teması olmuşsa hamilelik söz konusu olabilir. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.

m**************** :

merhaba hocam. bundan 4 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. adetimden 6 gün sonraydı. üzerime boşalmadı. fakat adetim 7 gün gecikti. 2 kez test yaptım negatif çıktı. korkuyorum. bu arada erkek arkadaşım 3 yıl önce testis kanseri rahatsızlığı geçirdi. lütfen yardımcı olun

Cevap:

Hamilelik riski anlattığınız kadarı ile görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.