Sürtünme yoluyla ilişki sonrasında reglim 3 gün gecikti. Hamile miyim?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat vajina üzerine boşalma olmadı belime boşaldı peçeteyle temizledi belimde kalanları da ıslak mendille sildi bende ıslak medille sildim vajinaya temas hamile bırakır mı reglim 3 gün gecikti?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikme devam ederse gebelik testi yaptırılmasını öneriyoruz.