Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Adeti iki gün geciktikten sonra açık kırmızı renkte adet kanaması oldu. Hamile midir?

 Sevgilimle üstümüzde kıyafetlerimiz varken sürtünme yoluyla ve elle bir ilişki yaşadık sevgilimin adeti 2 gün gecikti.adeti geldiğinde 4 gün yoğun olmayan ve açık kırmızı renkteydi sizce hamile midir?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ve kıyafetlerle yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. İlişki sonrasında adet görülmüş ise hamilelik ihtimali ortamdan kalkar.