Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Bir damla vajina yakınına sperm gelmiş olabilir. Hamilelik oluşur mu?

 Merhaba hocam üç gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama onu kızlığına zarar vermedim ve içine de boşalma olmadı sadece bir damla vjinasının kenarında kalmış olabilir bu yaptığımız ilişki ayaktaydı o bir damla içine gitmiş olabilir mi? biz çok korkuyoruz bize yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

m************************ :

İyi günler ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. vajinasına pen*sim girmedi. ancak üstüne boşaldım  kız arkadaşım çok korkuyor acaba hamile kalabilr mi ya da o spermler vajinaya girmiş olabilir mi yardımcı olun lütfen çok korkuyor. adeti yeni bitmişti biteli 5 gün oldu.

Cevap:

Çok düşük bir ihtimal. Adet tarihinde gecikme olursa gebelik testi yapın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.