Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık kız arkadaşım 5-6 gün erken adet oldu. Hamile olabilir mi?

Ben kız arkadaşımla bir sürtünme yaşadım. Boşalmadığıma eminim. zevk suyu geldi mi bilmiyorum. İlişkiden 3 gün sonra kız arkadaşım adet oldu. her zaman ki gibi olduğunu söylüyor. 6 gün sürdü. fakat adeti 5-6 gün erken oldu.Hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet her zaman ki gibiyse gebelik yoktur. Adet düzensizliğinin pek çok sebebi olabilir.