Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Sonrasında tam olarak adet görmedim. Bebek olsaydı ultrasonda gözükür müydü?

 Kıyafetle sürtünme olayından sonra 1 ay geçti.adet oldum ama kahverengi ve azdı.iki tane test yaptım negatif çıktı,adet düzensizliği için doktora gidiyorum kontrolüm vardı gittim ultrasonda baktı rahimde her şey normal dedi. hamile olsaydım görür müydü. birkaç belirti hissediyorum psikolojik mi?

Tahlil.com Cevabı : Çok büyük ihtimalle doktorunuz hamilelik oluşmuş olsaydı buna dair bir belirti fark ederdi. Gene de bu ay bir adet gecikmesi yaşanırsa ultrason muayenenizi tekrarlatmanızda veya kanda Beta HCG değerinize baktırmanızda fayda var.