Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Sperm bulaşmış mıdır?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık dışarda boşaldı peçete ve ıslak mendille sildi aynı şekilde tekrar sürtünmeyle ilişkiye girdik daha önceki boşaldiğindan sperm kalmışmıdır ? adet günüme daha var korktu açıkçası...

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde sperm bulaşması yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir, ancak gene de adet zamanına kadar bekleyip gecikme olursa gebelik testi yaptırmak daha doğru sonuçlar verecektir.