SÜrtünme yoluyla ilişki yaşadık. Zevk suyuyla hamile kalır mıyım?

 Merhaba sevgilimle bundan tam bır ay once sürtünme yoluyla ilişkıye gırdık fakat içe boşalma olmadı zevk suyuyla hamıle kalabılırmıyım korsu ıcerısındeyım ve suan adetımden 8 gun gectı ve 3 gun once adet oldum denılmez ama cok az mıktarda pembensı bir kanama oluyor peceteye sıldıgım zaman

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya direk temas eden zevk suyuyla hamile kalma ihtimali olsa da çok düşüktür. Birkaç gün daha bekledikten sonra hala tam adet kanaması olmadıysan kan değerinde Beta HCG ye baktırabilirsin. Daha net sonuçlar alırsın. Ayrıca aşağıdaki bağlantımızı incelersen bu konuda daha çok bilgi edinebilirsin. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805