Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Sonrasında düzenli adet gördüm. Beta HCG 0.1 çıktı. Geç döllenme olabilir mi?

8 şubatta sürtünme ile ilişki yasadım klitorise zevk suyu geldi bir hafta sonra adet oldum gereken zamanda (4bucuk gün) iki hafta sonra da beta hcg testi yaptırdım 0.1 negatif sonuç yani. 18 martta yine adet oldum hala devam ediyor bu durumda geç döllenmeden bahsedebilir miyiz==

Tahlil.com Cevabı : Anlattıklarınız hamileliğin oluşmadığını gösteriyor.