Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Adetim gecikti. Hamile olabilir miyim?

Merhabalar.benimde buna benzer bir sorum var.adetim 10 gün gecikti ilşkiye grmedik.sadece sürtünme yoluyla bir ilşki oldu.gebelik testi yaptım 1 çizgi çıktı yani negatif ancak 15 gün geçti hala adet olmadım.karın ağrım ve karın şişkinliğim var.hamile olma ihtimalim hala var mı merak ediyorum?

Tahlil.com Cevabı : Eğer sperm bulaşmadıysa vajina kısmına hamilelikten söz edemeyiz. ޞikayetlerinizin başka nedenleri olabilir. Doktora görünmenizi tavsiye ederiz.