sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Sonrasında hastalandım. Hamile olabilir miyim?

sevgilimle Eylülün7sinde sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Herhangi bir boşalma olmadı o pen*sini vajinamda gezdirdi fakat içeri girmedi ve sevgilim zevk suyunun gelmediğini daha doğrusu fark etmediğini söylüyor dediğim gibi eylülün 7sinde ilişki yaşdık ve ben eylüln 9unda hastalndm hamile olblrmiym

Tahlil.com Cevabı : Hayır tatlım. İlişkiden sonra düzenli adet gördüğün için hamile olamazsın.