Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. İç çamaşırı vardı. 3 gün sonra adet oldu. Üstüne görme olabilir mi?

Ben üstüne görme ile ilgili yazıyı okudum. Benim sorum şu ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim onun üstünde külot vardı ben çıplaktım kesinlikle boşalma olmadı kendisi 3 gün sonra adet oldu ve kırmızı renkteydi ve ilk gün çok ağrılıydı acaba 3 gün sonra üstüne görme kanaması olurmu?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamilekalma riski yok denecek kadar azdır...

k********** :

Iyi günler ben kı arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ve boşaldım sorum şu hamilelik riski varmıdır ve varsayım olarak hamile kalırsa düşük yaparsa kızlık zarı bozulurmu ?

Cevap:

Evet hamilelik riski vardır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.