Sürtünme yoluyla ilişkiye girmek istiyorum göğüs bölgem açık olacak,vajinam ise kapalı,erkek arkadaşım göğüs bölgeme boşaldığında hamile kalma riskim ne kadar?

 Sürtünme yoluyla ilişkiye girmek istiyorum göğüs bölgem açık olacak,vajinam ise kapalı o da şöyle ped iç çamaşırı ve şort olacak erkek arkadaşım ise tamamen çıplak böyle olduğunda ve erkek arkadaşım göğüs bölgeme boşaldığında hamile kalma riskim ne kadardır zevk suyundan hamile riski var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Kısa yoldan sizi uyaralım bu kadar gerekli gereksiz ayrıntıları kafaya takıp bu tür kuşkuları yaşayacaksanız en iyisi bu işlere hiç girişmeyin veya yaşınızın biraz daha büyümesini bekleyin.

d********** :

Mrb erkek arkadasmda boxer bende camasir vardi asla bosalma yok korktugm zevk suyu geldiyse onun boxerini sonrada benim camasirimi asip vajinaya ulasirmi Bu olaydan sonra reglimi 2 gun gecikkmeli oldum ama her zamnki gibi 1 hafta surdu hamileyknde regl olanlari okudum bu mumkunmu lutfn bisi yazin

Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.