Sürtünmeden sonra sevgilim adet gördü ama bu ay gecikti hamilelik olabilir mi?

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Kız arkadaşım bakire. Reglileri düzensiz. Mayıs 24 ünde doktora gittik ultrason ve kan testi yapıldı negatif çıktı. 2-3 gün sonra adet gördü 7 gün dediğine göre. Bu ay 10 gün gecikti hamile olma riski?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet görmesi gebelik olmadığını göstermektedir.Ayrıca kan ve ultrason sonuçlarıda bu durumu desteklemektedir.Adet gecikmesinin birçok sebebi olabilmektedir.