Sürtünmeli bir ilişki yaşadık ama hiç bir sıvı teması olmadı. Hamilelik ihtimali var mı?

Merhaba Hocam Kız arkadasımla sürtünme ile iliskiye gırdık bende baksır ondada tayt ve kılot vardı bır kaç kere bosaldım ve adetım gecıktı dıyor normaldede adetı bazen gecıkıyormus sıvı temas olduguna dair bir bilgim yok benı aydınlatırsanız sevnrm saygılar.

Tahlil.com Cevabı :  Eğer herhangi bir temas olmadıysa hamilelik ihtimali de bulunmuyor. Aşağıdaki bağlantıyı incelerseniz sorunuza uygun cevapları bulacaksınız. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805