Sürtünmeli ilişki sonrası adetim gecikti. Hamile miyim?

 Erkek arkadımla 1 ay önce sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu, üzerimizde iç çamaşırlarımız vardı onun akıntısı(zevk suyumu,boşalmamı bilmyrm)geldiğinde hmen ayrıldık ama hala adet olmadım 3 tane gebelık testi yaptk 3u de olumsuz cıktı , ayrıca makattan akıntım geldı ve ishal oldum hamıle mym psikoljkmı

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılık. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde ise gebelik testini tekrarlamanızı tavsiye ederiz.