Sürtünmeli ilişki sonrası beyaz akıntı oldu. Neden olabilir?

Merhaba kız arkadaşımla sürtünme yolluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı ama zevk suyu vajinasına değmiş olabilir. 19 saat sonra norlevo hapı içti hapı içtikten sonra ertesi gün beyaz akıntısı olmuş 4. günüde aynısı olmuş ama bu sefer biraz defa fazla sebebi nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Sebebi aldığı ilaç veya hormonal nedenler olabilir..