Sürtünmeli ilişki yaşadık. Az miktarda kan geldi. Neden olabilir?

Bir kaç kere sürtünme yoluyla girdiğimiz ilişkide normal olarak adet gördüm. Ama bu 2 gün önceki dediğim gibi biraz vajinamı acıttı ve çok az miktarda kan geldi. Sonra gelmedi daha adet günüme 1 hafta var. Karnımdan gucur gucur sesler geliyor. Galiba kabızlık sorunum var.

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarınız zedelenmiş olabilir