Sürtünmeli ilişki yaşadık. Boşalma oldu. Sperm iç çamaşırlarımdan geçerek hamile bırakır mı?

 İyi günler ben nişanlimla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim fakat üzerimizde pantolun ve altimizda da iç çamasiri vardi sevgilim üstümdyken boşaldigini söyledi ama 4 ic camasirlarndan cikip sonra pantolundan sizma ihtimali var midir.? adetim zamaninda oldu fakat 4 gün sürdü ve bu olay 2 hafta önceydi

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde hamilelik pek mümkün görünmüyor. İlişki sonrasında adet kanaması da görmüşsünüz. Endişe edilecek bir durum yok.