Sürtünmeli ilişkide boşaldım. Erken adet gördü. Hamile mi?

mrb Hocam geçen hafta sevglimle ilişkiye girdm bakire oldugu için bekaretne dokunmadm sürtünme sırasnda boşaldm spermler vajinasına bulaştı hamile kalmasndan korktugum için ertesi gün hapı aldm ilk 6 saat içinde kullandm ilişkiden tam bir hafta sonra adet oldugunu söyledi aynı adet sancısı gbi dedi hamile olup olmadgını ögrenmek istyorum normal adet gününden 10 gün önce adet oldu lütfen yardm edin ne yapalım şimdi biz ?

Tahlil.com Cevabı :  İlişki sonrası biraz erken tarihte olsa normal adet kanaması olduğu için hamilelik ihtimali ortadan kalkar. Hala içiniz rahat değilse gebelik testi yaptırarak kesin cevap alabilirsiniz.

K********** :

Sayın hocam agustosun 8inde nişanlımla sürtünerek ilişki yaşadım vajınaya kesınlıklıkle boşalma olmadı ama zevk suyu gelmıstır üstüne 20agusyos 15 Eylül 10ekım adet gördüm ama üstüne görme olabılırmı pıhtılı kanlarda vardı daha yeni idrar testi yaptım negatif hamıle olmuş olsaydım cıkarmıydı

Cevap:

Üst üste üstüne görme görülmez. Ancak daha emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsin. Eğer sonuç negatifse adet görmüşsün demektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

K********** :

Sayın hocam agustosun 8inde nişanlımla sürtünerek ilişki yaşadım vajınaya kesınlıklıkle boşalma olmadı ama zevk suyu gelmıstır üstüne 20agusyos 15 Eylül 10ekım adet gördüm ama üstüne görme olabılırmı pıhtılı kanlarda vardı daha yeni idrar testi yaptım negatif hamıle olmuş olsaydım cıkarmıydı

Cevap:

Tahlil.com'da defalarca yazıyoruz, izah ediyoruz ama anlatamıyoruz galiba. Sizden ricamız anlayana kadar aşağıdaki yazıyı dikkatle okuyun, okuyun ki sizler de tüm okurlarımızda anlasın artık, adet gören birisinin neden hamile kalma ihtimali olmadığınıAdet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.