T HCG 0,500 çıktıama adetime 1 gün var daha hamile olabilirmiyim ki?

Merhaba kan tahlilim T HCG 0,500 çıktıama adetime 1 gün var daha hamile olabilirmiyim ki?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı..Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?

p******* :

Gebelik testini adetine bi gün kala yaptırdım.ve sonuç 0.500 cikti... Bugün adet olmayalı 3 gün oldu.sizce hala hamile olabilirim bu değer yukselirmi yoksa hamilelikten degilmi?

Cevap:

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı..Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.